info@coynco - polska.pl                            + 48 729  960  311                                                 

                SKLEP INTERNETOWY              

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

 

Niestandardowe rozwiązania techniczne do odkurzania 

przemysłowego. Najwyższa jakość oraz niezawodność 

dzięki 30 - letniemu doświadczeniu.

 

ZAWSZE O KROK DO PRZODU ...


 

 

 

PRZEPRASZAMY STRONA W PRZEBUDOWIE

 

www.coynco-polska.pl


 

ODKURZACZE LINIA PRO OIL

Przemysłowe odkurzacze jedno- i trójfazowe do zasysania wody, olejów i wiórów metalowych. Oprócz systemu POWER SHAKE odkurzacz posiadają możliwość wypompowywania płynów przy wykorzystaniu powietrza wytwarzanego przez turbinę. Nie jest wymagane stosowanie pomp zanurzeniowych.

MODELE 1122 OIL - 1130 OIL - 1155 OIL - CAR 1155 OIL  / SUBOIL


Odkurzacze przemysłowe zaprojektowanych specjalnie dla warsztatów mechanicznych i zakładów przemysłowych gdzie  występuje potrzeba jednoczesnego odsysania wiórów metalowych, oleju oraz smarów. Odkurzacze wyposażone są w automatyczny system zatrzymywania pracy turbiny w momencie napełnienia zbiornika cieczą.

 

 

 

 

MODELE PTP 155 OIL - PTS 155 OIL / SUBOIL    


Nowy model odkurzacza przemysłowego z turbiną boczno-kanałową o dużej mocy 5.5 kW do zbierania wody, oleju, chłodziwa. Odkurzacz może być wyposażony w wąż spustowy do zlewnia zebranych płynów. Odkurzacz może być wyposażone w koszo-filtr do separowania z zasysanych płynów wiórów stalowych lub innych zanieczyszczeń. Standardowo odkurzacz wyposażony w półautomatyczny system czyszczenia filtra POWER-SHAKE.


 

Media Społecznościowe

  COYNCO  - POLSKA         Wszystkie prawa zastrzeżone. 

W kilku słowach o tym co robimy

Oferujemy szeroka paletę specjalistycznych oraz standardowych odkurzaczy do wszystkich gałęzi przemysłu. Naszą misją jest pełne zaspokojenie i znalezienie idealnych rozwiązań dla konkretnych potrzeb klienta. Nasze innowacyjne i niestandardowe produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale również gwarantują pełną wydajność i skuteczność  działania.  Nasze produkty znacznie skracają czas czyszczenia i tym samym obniżają koszty pracy. Każdy model jest przeznaczony do konkretnego zadania.

 

 

 

 

Odkurzacze z turbinami boczno-kanałowymi - modele jedno-fazowe z silnikami szczotkowymi - profesjonalne odkurzacze do pyłów - profesjonalne odkurzacze do zbierania na sucho i mokro -  przemysłowe odkurzacze do czyszczenia i  zbierania pyłu i odpadów - przemysłowe odkurzacze do zbierania pyłu z automatycznym systemem czyszczenia filtrów - przemysłowe odkurzacze z workiem d do zbierania pyłów - przemysłowe odkurzacze do zbierania oleju w sektorze przemysłu - przemysłowe odkurzacze do zbierania materiałów o dużej objętości - odkurzacze anty-wybuchowe z certyfikatem ATEX - przemysłowe odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem - przemysłowe odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem z certyfikatem ATEX.

Przydatne informacje

Centralne odkurzanie przemysłowe

  www.centralne-odkurzanie.pl