info@coynco - polska.pl                            + 48 729  960  311                                                 

                SKLEP INTERNETOWY              

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

 

Niestandardowe rozwiązania techniczne do odkurzania 

przemysłowego. Najwyższa jakość oraz niezawodność 

dzięki 30 - letniemu doświadczeniu.

 

ZAWSZE O KROK DO PRZODU ...


 

 

 

PRZEPRASZAMY STRONA W PRZEBUDOWIE

 

www.coynco-polska.pl

    ODKURZACZE LINIA RVS

Modele REVERSE przeznaczone są do zasysania lekkich bardzo lotnych i obszernych materiałów, takich jak skrawki papieru, tkanin i wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, które w przypadku normalnych odkurzaczy szybko zatykałyby system filtracyjny. Odpady zbierane są do worka filtracyjnego, który znajduje się wewnątrz zbiornika odkurzacza. Równomiernie rozprowadzone na powierzchni worka podciśnienie zapewnia duże zagęszczenie zbieranych materiałów znajdującego się w jego wnętrzu. Wykorzystana jest cała pojemność worka. Odkurzacze idealnie nadają się do współpracy z maszynami.  


 


 

MODELE RVS 180 - RVS 22 - RVS 3 - RVS 5 P - RVS 5 S       


Profesjonalne odkurzacze przemysłowe jednofazowe lub trójfazowe przeznaczone do pracy na liniach produkcyjnych jako stacjonarne jednostanowiskowe odciągi lub odpylacze.   Odkurzacze przystosowane są połączenia z maszynami produkcyjnymi lub pracujące jako odkurzacze mobilne. Odkurzacze z filtrem klasy M. 

 

 

 

 

MODELE RVS 22 ATEX 22- RVS 3 ATEX 22 - RVS 5 P ATEX 22 -                                RVS 5 S ATEX 2-22


Odkurzacze ATEX 2-22 oznaczone są jako II 3GD Ex nA IIC T4 Gc Ex tc IIIC T 135 ° C DC IP 65. Wszystkie odkurzacze przemysłowe ATEX wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 zgodnie z wymaganiami dyrektyw ATEX, aby zagwarantować przewodność elektryczną urządzenia.

Media Społecznościowe

  COYNCO  - POLSKA         Wszystkie prawa zastrzeżone. 

W kilku słowach o tym co robimy

Oferujemy szeroka paletę specjalistycznych oraz standardowych odkurzaczy do wszystkich gałęzi przemysłu. Naszą misją jest pełne zaspokojenie i znalezienie idealnych rozwiązań dla konkretnych potrzeb klienta. Nasze innowacyjne i niestandardowe produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale również gwarantują pełną wydajność i skuteczność  działania.  Nasze produkty znacznie skracają czas czyszczenia i tym samym obniżają koszty pracy. Każdy model jest przeznaczony do konkretnego zadania.

 

 

 

 

Odkurzacze z turbinami boczno-kanałowymi - modele jedno-fazowe z silnikami szczotkowymi - profesjonalne odkurzacze do pyłów - profesjonalne odkurzacze do zbierania na sucho i mokro -  przemysłowe odkurzacze do czyszczenia i  zbierania pyłu i odpadów - przemysłowe odkurzacze do zbierania pyłu z automatycznym systemem czyszczenia filtrów - przemysłowe odkurzacze z workiem d do zbierania pyłów - przemysłowe odkurzacze do zbierania oleju w sektorze przemysłu - przemysłowe odkurzacze do zbierania materiałów o dużej objętości - odkurzacze anty-wybuchowe z certyfikatem ATEX - przemysłowe odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem - przemysłowe odkurzacze zasilane sprężonym powietrzem z certyfikatem ATEX.

Przydatne informacje

Centralne odkurzanie przemysłowe

  www.centralne-odkurzanie.pl